Stomatologia Rodzinna MMK
wersja polska english site deutch version mapa strony
Gabinet stomatologiczny Łódź Ładne zęby Dentysta Łódź
Strona główna
O nas
Oferta
Praca z mikroskopem
Edukacja
Dla lekarzy
Kursy
Galeria
Kontakt
Gabinet czynny
pn. - pt.: 8.00 - 20:00
sob.: 8:00 - 16:00

Łódź, ul. Anczyca 24


Rezerwacja wizyt
Aby zaoszczędzić czekania, proponujemy telefoniczną rezerwację wizyty u dentysty.

42 643 75 73
42 643 75 76
602 126 996

Implanty zębów Łódź

Gabinet Stomatologiczny MMK oferuje Państwu korony i mosty zębowe, odbudowy na implantach, protezy i implanty zębów. Łódź, ul. Anczyca 24. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług stomatologicznych.

Implanty zębowe są najlepszym sposobem na uzupełnienie luki, gdy brakuje jednego zęba. Zastosowanie implantów umożliwia ochronę sąsiednich zębów przed oszlifowaniem, jest to szczególnie ważne w sytuacji, kiedy zęby sąsiadujące z luką są żywe i zdrowe. Pozwala to na uzyskanie pięknego i naturalnego uśmiechu bez konieczności ingerencji w inne zęby.

implant zębowy

Implant jest to śruba tytanowa, która zastępuje korzeń utraconego zęba. Implant wszczepia się w kość i wtedy rozpoczyna się proces osteointegracji czyli wytwarza się trwałe połączenie pomiędzy tytanową powierzchnią implantu a kością. Trwa to około
2-6 miesięcy. Dopiero na takiej konstrukcji można osadzić porcelanową koronę protetyczną. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Implantami można zastępować nie tylko pojedyncze ubytki w uzębieniu, ale również uzupełniać braki wielu zębów.

Jeżeli istnieją wskazania, można wykonać implant natychmiastowy. Zabieg polega na wszczepieniu implantu bezpośrednio po usunięciu zęba. Przy zastosowaniu implantów konieczne są dobre warunki anatomiczne, które w razie potrzeby można poprawić stosując zabiegi odtwórcze kości (materiał kościozastępczy, który warunkuje odpowiednią ilość kości i zapewnia prawidłową odbudowę wyrostka zębodołowego) oraz zabiegi podnoszenia dna zatoki (w takich sytuacjach, kiedy dno zatoki szczękowej jest zbyt nisko i wszczepienie implantu groziłoby perforacją dna zatoki).


Oferujemy również leczenie kanałowe zębów

Bezpłatnie
Zależy nam na bezbolesnym leczeniu, a przez to na zmniejszeniu stresu związanego z wizytą u dentysty, dlatego zapewniamy:

bezpłatne znieczulenia
bezpłatne przeglądy
Z mikroskopem
Przeprowadzamy wysoko wyspecjalizowane leczenie kanałowe przy użyciu mikroskopu, zgodnie z najwyższymi standardami więcejKursy stomatologiczne
Tematyka kursów stomatologicznych obejmuje różne aspekty endodoncji więcej
Wszelkie prawa zastrzeżone dla Stomatologia Rodzinna MMK - 2007-2013